Jdi na obsah Jdi na menu

Turnajová zápletka se štastným koncem

15. 12. 2018

V závěru podzimní části jsme vyrazili na turnaj do Plzně. Úvodní dva zápasy jsme jednoznačně zvítězili. Ve třetím zápase přišel trest za uspokojení s dosavadním vývojem turnaje a s Viktorií Plzeň jsme prohráli golem v posledních vteřinách zápasu. Další zápasy jsme již nepodcenili a všechny zvítězili. Stejně na tom byly Teplice, které kromě zápasu s námi (0:3), také vše vyhrály. Jelikož Plzeň před svým posledním zápasem s Ústím n. Labem měla také jednu prohru a to s Teplicemi vysoko 1:7 v konečném pořadí by nás minitabulka pasovala na druhé místo. Viktorie Plzeň šla do zápasu s Ústím jako jasný favorit a svoji roli hned v první minutě potvrdila. Když dvě minuty před koncem zápasu zvýšila na 2:0 zdálo se být o úmistění rozhodnuto. Avšak závěrečné vzepření Ústí a srovnání na 2:2 nás posunulo na konečné první místo v turnaji.

ACS - Ústí nad labem 6:0 Branky: Piralič (Winter), Winter (Piralič, Sedláček), Rus (Filípek), Kačur (Sedláček), Winter (Rus), Sedláček z penalty

ACS - SK Petřín Plzeň 6:1 Branky: Winter (Němcová), Rus (Filípek), Sedláček (Němcová), Svoboda (Rus), Piralič vybojoval sám, Winter (Princ)

ACS - Viktorie Plzeň 0:1

ACS - FK Teplice 3:0 Branky: Kačur (Rus), Rus (Kačur), Kačur (Rus)

ACS - Baník Sokolov 10:0 Branky: Rus (Piralič), Princ (Jovanoski), Rus (Filípek), Kačur (Princ), Piralič (Jovanoski), Filípek (Vybojoval sám), Winter (Piralič), Rus (Kačur, Němcová), Kačur (Rus), Rus (Kačur)

ACS - FC Berliner Dynamo 3:2 Branky: Piralič z penalty, Svoboda (Piralič), Filípek (Jovanoski)

ACS - SK Dynamo Č. Budějovice 4:1 Branky: Rus (Němcová), Princ (Jovanoski), Piralič (Sedláček), Winter (Němcová)