Jdi na obsah Jdi na menu
 


RAVENNA TOP CUP 2018

16. 9. 2018

Na silně obsazeném turnaji v Itálii, kde se představily nejlepší týmy z celé Itálie, zachenali naši kluci velmi dobrý dojem z výsledku a hlavně z předváděné hry.

Turnaj byl rozdělen na 13 základních skupin po 6 týmech z Itálie, Turecka, Maďarska, Ruska, Ukrajiny a České republiky. Po základní skupině se udělala tabulka 32 nejlepších týmů ze všech skupin. To bylo následně rozděleno do pavouka, kde se vyřazovacím způsobem došlo až do finále.

V naší skupině jsme se střetli s týmy EURO SPORT ACADEMY Brindisi, Cesena FC, Stars Comacchio Ferarra, Hellas Verona FC, Accademia Calcio Sorrento.

Začátek turnaje nám nevyšel podle našich představ a první zápas jsme prohráli. Do dalšího jsme již vstoupili mnohem lépe a po remíze 2:2 stále žila naděje na postup mezi 32 nejlepších. Bylo nám však jasné, že následující 3 zápasy ve skupině musíme vyhrát. Tak k tomu i kluci přistoupili a dobrou hrou zaslouženě získali potřebné body, které nakonec k postupu stačili.

V prvním kole vyřazovací části jsme narazili na našeho soupeře ve skupině, se kterým jsme prohráli. A opět to byl velmi těžký zápas, ale naštěstí jsme ho zvládli a gól v poslední minutě utkání nás poslal do osmifinále. Tam na nás čekal těžký tým z Turecka. Rovněž vyrovnaný zápas jsme zvládli a mohli se těšit na čtvrtfinále. Ten den již třetí náročný zápas, dle výsledku vypadal jednoznačně, ale nebylo tomu tak. Avšak kvalitním výkonem jsme soupeři nedali prostor a opět zaslouženě slavili postup. V semifinále nás čekal dosud neporažený tým, který za celou dobu turnaje obdržel pouze jednu branku. Na soupeři bylo vidět, že je fyzicky podstatně vyspělejší, což uplatnil u jediného gólu, a to po rohovém kopu. I přes bojovný výkon jsme na něj nestačili, a tak naše cesta skončila před branami finále na celkovém děleném 3. místě. I tak to pro nás byl úspěšný turnaj neboť ovace během semifinále a po skončení byly velké a zasloužené, protože po většinu turnaje jsme hráli výborný fotbal a mnohy považován za nejlepší ze všech, za což chlapcům patří velká pochvala.

Základní skupina:

ACS - Cesena FC 0:1
ACS - EURO SPORT ACADEMY Brindisi 2:2 Branky: Berka(Rus), Rus
ACS - Stars Comacchio Ferarra 11:0 Branky: Winter (Kačur), Souček (Drahovzal), Drahovzal (Winter), Piralič (Winter), Souček (Winter, Drahovzal), Winter (Sedláček), Drahovzal (Winter), Souček (Job), Winter (Drahovzal), Tesař (Sedláček), Winter
ACS - Hellas Verona FC 2:0 Branky: Rus (Feit), Rus (Diviš)
ACS - Accademia Calcio Sorrento 6:0 Branky: Drahovzal (Feit), Drahovzal (Feit), Winter (Randa), Drahovzal (Winter, Feit), Job (Drahovzal), Rus (Saal)

Play-off:

1. kolo (32 týmů)
ACS - Cesena FC 1:0 Branky: Drahovzal (Kačur)
 
Osmifinále
ACS - Altinordu FK (Turecko) 1:0 Branky: Winter (Saal)
 
Čtvrtfinále
ACS - Fair Play Messina 4:1 Branky: Sedláček (Souček), Saal (Rus), Winter (Rus), Rus (Saal)
 
Semifinále
ACS - Scuola Calcio S.Aniello Gragnano 0:1
 

Konečné umístění: 3. místo