Jdi na obsah Jdi na menu

Dukla přijela na Strahov

20. 10. 2018

V zápase proti Dukle jsme očekávali nelehký souboj. I přes toto vědomí jsme do zápasu nevstoupili dobře a trvalo nám dlouho než jsme se dostali do naší hry. To nás provázelo celou první půli, ale i tak jsme šli do vedení 2:0. Mírné uspokojení ve výsledku nás o tento náskok připravilo a do šaten jsme šli za nerozhodného stavu 2:2. Do druhého poločasu jsme udělali změny, které přinesly výrazné oživení a zlepšil se i celkový obraz hry našeho týmu, který přinesl další branky a celkové vítězství v zápase.

ACS - Dukla Praha U14 6:2 Branky: Souček (Job), Tošnar (Rus), Tesař (Rus, Tošnar), Feit (Tesař), Drahovzal (Rus, Tošar), Feit (Tesař)

Sestava: Kulíšek - Princ, Svoboda, Randa, Kačur, Job - Diviš, Tesař, Feit, Rus, Winter - Souček, Tošnar, Drahovzal